pharmacystudents.hit.bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Конкурсни изпити

5 posters

Go down

Конкурсни изпити Empty Конкурсни изпити

Писане  izit 3/1/2009, 19:45

Разкажете моля ви,искам да знам дали трябва да ходя на уроци при някой от преподавателите за да бъда приета или това няма значение? Защото имам спомен,че в художествената академия приемането на студентите беше невъзможно ако не са ходили за подготовка на уроци при някой преподавател или професор на съответната специалност за която се кандидатства.
???
Моля ве споделете и ако е така,бихте ли ми дали телефонни номера на преподаватели с които мога да се свържа?
Благодаря ви предварително!

Имам и още един въпрос! Дали има полувисше за Фармацията? Rolling Eyes

izit
новобранец
новобранец

Брой мнения : 1
Join date : 03.01.2009

Върнете се в началото Go down

Конкурсни изпити Empty Re: Конкурсни изпити

Писане  Maniac 3/1/2009, 21:22

Това са глупости с конкретните преподаватели- яко четене и квалифицирана помощ, макар и от провинциални учители, са ти достатъчни за да влезеш във ФФ. Има помощник-фармацевти и магистър фармацевти. Предполагам, че като полувисше визираш помощник-фармацевтите, но имай предвид, че вече не е актуална старата врътка влизаш за помощник и после доучваш за магистър.
Maniac
Maniac
потребител
потребител

Брой мнения : 40
Join date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Конкурсни изпити Empty Re: Конкурсни изпити

Писане  top-pharmacy 4/1/2009, 00:06

Извинявай, колега, но мн се дразня от думата "провинциални"! Какво значи провинция? България има 1 провинция, и тя се казва "Македония" . Областите на родината извън столицата са пълноправни и неделими части на държавата, а не провинция :bg:
Иначе по темата- не е необходимо да се ходи на уроци при университетски преподаватели! Никой от членовете на форума не го е правил, а някои от тях са студенти и без да са ходили на частни уроци .
top-pharmacy
top-pharmacy
Moderator
Moderator

Брой мнения : 88
Join date : 12.03.2008
Местожителство : някаде по морето

Върнете се в началото Go down

Конкурсни изпити Empty Re: Конкурсни изпити

Писане  Maniac 4/1/2009, 14:35

off topic
Съгласен съм-и нямам нищо против територията извън столицата/и аз не съм столичанин/, но го употребих, тъй като е приело широк смисъл и употреба и ми се струваше най-кратко като форма за да ме разберат.
Maniac
Maniac
потребител
потребител

Брой мнения : 40
Join date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Конкурсни изпити Empty Re: Конкурсни изпити

Писане  drazahus 5/1/2009, 18:44

top-pharmacy написа:Извинявай, колега, но мн се дразня от думата "провинциални"! Какво значи провинция? България има 1 провинция, и тя се казва "Македония" ...

:slap: Майко мила :spank:
drazahus
drazahus
Moderator
Moderator

Брой мнения : 35
Join date : 11.03.2008
Местожителство : Sofia

http://pharmacystudents.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Конкурсни изпити Empty Re: Конкурсни изпити

Писане  chiborator 5/1/2009, 20:22

Аз по биология ходих на уроци при една учителка по биология на 8-ми клас, и се подготвях по пловдивските учебници и пловдивския конспект и пак съм тук Very Happy

Ей не подлаждайте етничски конфликти, че модераторите са лоши :mbounce:
chiborator
chiborator
Admin

Брой мнения : 218
Join date : 11.03.2008
Age : 38
Местожителство : maina town

https://pharmacystudents.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Конкурсни изпити Empty Re: Конкурсни изпити

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите