pharmacystudents.hit.bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs

2 posters

Go down

Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs Empty Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs

Писане  elichka89 11/9/2009, 10:09

Zdraveite Wink ako nyakoi ima i prodava uchebnitsi za 3-ti kurs da pishe Smile mersi

elichka89
новобранец
новобранец

Брой мнения : 6
Join date : 27.08.2009
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs Empty Re: Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs

Писане  buffolina 23/9/2009, 01:16

Мога да ти предложа физикохимия(учебник,ръководство и перфектно разработени теми+ протоколи) на тоя етап.Мисля ,че имам и други , които няма да ми трябват ама трябва да се поразровя малко .Какво ти трябва по-специално?Или да направим бартер,че на мен ми трябват патоанатомия и патофизиология,че съм по старата програма.

buffolina
новобранец
новобранец

Брой мнения : 3
Join date : 29.06.2009

Върнете се в началото Go down

Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs Empty Re: Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs

Писане  elichka89 27/9/2009, 00:03

Fizikohimiya i rukovodstvo nyamam..pishi koga shte ti e udobno da mi gi dadesh.a patoanatomiya i patofiziologiya nyamam veche

elichka89
новобранец
новобранец

Брой мнения : 6
Join date : 27.08.2009
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs Empty Re: Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs

Писане  buffolina 28/9/2009, 16:31

Имаш лично съобщение от мен виж си го.

buffolina
новобранец
новобранец

Брой мнения : 3
Join date : 29.06.2009

Върнете се в началото Go down

Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs Empty Re: Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs

Писане  elichka89 3/10/2009, 23:39

Pisah ti na skype,no t.k. nyamam komp na sofiya i zatova ne vlizam chesto i v skype i v saita.napishi mi jsm-a si na lichno suobshtenie i tazi sedmica,kogato moga shte vlyaza i shte ti zvunna...drug nachin mai nyama Very Happy

elichka89
новобранец
новобранец

Брой мнения : 6
Join date : 27.08.2009
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs Empty Re: Tryabvat mi uchebnitsi za 3-ti kurs

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите