pharmacystudents.hit.bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Евровизия2008

+2
plazarov
blondy
6 posters

Go down

Евровизия2008 Empty Евровизия2008

Писане  blondy 23/5/2008, 00:42

Незнам дали е прието да се пускат теми,несвързани с фарзмацията,но просто не мога да не говоря!!!:girl_werewolf:
Току-що се излъгах да гледам 2рия полуфинал на Евровизия.И не мога да повярвам що за олигофренски вкус има Европа:axe: .По песните,които се класираха мисля,че гласувалите са шваби на пенсионерска възраст....Добре,че повечето певици имаха силикон и по-оскъдни дрешки и ставаха за зяпане(но моля,не в близък план!!! affraid )ама не и за слушане.
Абе просто пълна трагедия...Ние естествено не се класираме :bg: :rip: ....въпреки,че в сравнение с финалистите сме светлинни години напред.
Аз лично съжелявам,че не успяха да се класират братята македонци,защото песента им беше много хубава,а и певицата беше перфектна отвсякъде.
Ех,Еуропа,Еуропа,много сте зле,ама споко!Ние от балканите идваме да ви пооправим! :viking: :viking: :viking:
blondy
blondy
потребител
потребител

Брой мнения : 26
Join date : 25.04.2008

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  plazarov 23/5/2008, 09:48

И аз останах много изненадан и с отворена уста дълго след като свърши полуфинала. Трябваше ми много време да осмисля що за хора трябва да са гласували за онези бози, които избраха. Не виждам кой млад човек ще предпочете онези пирати пред нашето пърче или онази в бялото от Грузия дето ми стискаше някъв кръст ... смешна история. Остава ни само да се отешим, че нашето парче беше най - доброто и от към визия и от към звук и победители трябваше да са те... Но хората явно предпочитат рапъри на 75 години, които не е ясно дали ще доживеят до финала .... Да живеят балтазар и дийп :yoji:
plazarov
plazarov
потребител
потребител

Брой мнения : 11
Join date : 22.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  kacana 24/5/2008, 08:20

Всичко беше нагласено, защо мислите Италия са се отказали да участват. Ако бяхме стигнали на финала го печелехме.
kacana
kacana
Moderator
Moderator

Брой мнения : 42
Join date : 24.05.2008
Age : 35
Местожителство : Габрово

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  black_mamba 24/5/2008, 17:43

А бе, хора... да си го кажем в прав текст : "Евровизия-ТА" си е един ташак.... :crazy: :crazy: :crazy: Всички песни там са еднодневки, ама като и е толкова акъла на Европа-та да си ги слуша :rocknroll: :rocknroll: :rocknroll:
black_mamba
black_mamba
Moderator
Moderator

Брой мнения : 61
Join date : 12.03.2008
Age : 39
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  kacana 24/5/2008, 20:23

Ето го победителя: https://www.youtube.com/watch?v=74mBEXL9UgM
kacana
kacana
Moderator
Moderator

Брой мнения : 42
Join date : 24.05.2008
Age : 35
Местожителство : Габрово

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  schuldiner 24/5/2008, 20:37

Това, дето пее, човек ли е?
schuldiner
schuldiner
Moderator
Moderator

Брой мнения : 58
Join date : 25.03.2008
Местожителство : СИНЧЕЦ 2

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Дима Билан спечели финала на „Евровизия“

Писане  black_mamba 25/5/2008, 10:36

http://www.eurovision2008.org/eurovision-2008-winner/
Руснакът Дима Билан спечели 53-то издание конкурса на „Евровизия“ в битка с Украйна и Гърция. Това е неговото второ участие в конкурса. През 2006 г. в Атина той бе втори, като бе изпреварен от финландските „чудовища“ Лорди.
black_mamba
black_mamba
Moderator
Moderator

Брой мнения : 61
Join date : 12.03.2008
Age : 39
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  schuldiner 25/5/2008, 11:38

На всички би трябвало да ни е ясно, че тук се гласува по съседски и по разни други политически съображения, но не и по някакво пряко отношение към песните. Скандинавците си разменят гласове, същото направиха и братовчедите Исландия и Дания; бившият СССР трупа точки за майка си, а "македония", чието население е повече от 2/3 шиптерско, логично даде гласа си за Албания. А самите албанци не дадоха никаква точица на песента от "македония"(ако въобще е стигнала до финала). А ние бяхме единствените, които подкрепиха Германия (те май събраха още само 2 допълнителни точици) поради българската връзка в песента.
Въпреки моите неголеми симпатии към южната ни съседка, песента на гърците беше най-мелодична, а и певицата беше най-красива и по мое мнение това беше песента, която се открояваше от всички останали 24 песни на финала (като изключим уникалното латино-творение "чикичики", което обаче блести по други критерии). Естествено за гърците политически гласува само Кипър. Сигурно, както споменават в медиите, роля за вота е повлиял и пързулкащият се около руснака Плюшченко. На мене лично тази песен не ми звучеше да е такава, че да си я спомням дълго време....не я разбрах дори сега не си спомням как звучеше. Поне гръцката си я спомням.
Иначе сърбите се справиха повече от добре с организацията и показаха ясно, че се развиват с бързи темпове. Докато ние си клатим т*******, те си построиха 20 хилядната зала "Београдска арина" (вярно, щото бяха домакини на предпоследния евробаскет и че баскетболът там е религия). Мене лично самата обстановка много ми допадна.
schuldiner
schuldiner
Moderator
Moderator

Брой мнения : 58
Join date : 25.03.2008
Местожителство : СИНЧЕЦ 2

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  kacana 25/5/2008, 11:46

Руската не беше лоша, но гръцката и арменската по ми харесаха. Не знам дали е така, но на мен ми направи впечатление, че арменската песен взе най-много пъти 12-те точки.
kacana
kacana
Moderator
Moderator

Брой мнения : 42
Join date : 24.05.2008
Age : 35
Местожителство : Габрово

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  chiborator 25/5/2008, 13:27

И да паднем и да бием БЪЛГАРИ СМЕ НИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! :bg: :mbounce: :bg:
chiborator
chiborator
Admin

Брой мнения : 218
Join date : 11.03.2008
Age : 38
Местожителство : maina town

https://pharmacystudents.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  blondy 30/5/2008, 16:52

Песента на Гърция ми е новия летен хит!И на Армения също.. bounce cheers :yoji:
Иначе т'ва беше ега ти етническия вот!
Аз гледах глупавата Люси на интервю да казва,че няма да гласува за България,а тъй като е в Белград щяла да пусне смс за германската песен.Дано след като е видяла вота на БГ да е потънала в земята от срам,че хората,които остави не я оставиха,въпреки,че си го заслужаваше...(аз не мисля,че някои дотолкова е харесал германската песен,заради песента,който е гласувал,го е направил заради глупавото Люси)
Колкото и да не я харесвам,все пак ми е яко да знам,че българите подкрепиха единствената българка на финала,ако бяхме толкова единни и за по-важните неща далече щяхме да сме стигнали!
blondy
blondy
потребител
потребител

Брой мнения : 26
Join date : 25.04.2008

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  kacana 30/5/2008, 19:07

То ако не бяхме ние, щяха да си останат с 2 точки, не разбрах кои са се излъгали да им ги дадат. Нашата песен , доколкото разбрах е била на 11 място на полуфинала и не й е достигнало малко да се класира. Ако беше на първия 100% се класираше.

EDIT:След българската, най-добра беше испанската.
kacana
kacana
Moderator
Moderator

Брой мнения : 42
Join date : 24.05.2008
Age : 35
Местожителство : Габрово

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  schuldiner 30/5/2008, 19:28

Нечувано добра... Shocked
schuldiner
schuldiner
Moderator
Moderator

Брой мнения : 58
Join date : 25.03.2008
Местожителство : СИНЧЕЦ 2

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  kacana 30/5/2008, 19:48

Първият път като я чух и аз мислех така, но после се оказа че не е така. Все пак е била избрана с 53% за песен, която да представя Испания и е била най-теглената, както като мп3, така и като мелодия за gsm.
kacana
kacana
Moderator
Moderator

Брой мнения : 42
Join date : 24.05.2008
Age : 35
Местожителство : Габрово

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  schuldiner 30/5/2008, 20:11

Културата и манталитета на испанците е съвсем различен от нашия. Те си харесват подобни латино изпълнения. Както видяхме на Евровизия, песента беше доста освирквана...
schuldiner
schuldiner
Moderator
Moderator

Брой мнения : 58
Join date : 25.03.2008
Местожителство : СИНЧЕЦ 2

Върнете се в началото Go down

Евровизия2008 Empty Re: Евровизия2008

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите