pharmacystudents.hit.bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дипломни работи

3 posters

Go down

Дипломни работи Empty Дипломни работи

Писане  schuldiner 23/5/2008, 22:18

Сигурен съм, че всеки си е направил вече сметка, какво иска да получи от този факултет и какво смята да прави вбъдеще. Разбира се в нашия университет може да се завърши и само с държавни изпити (и слава богу, че дипломната работа не е изход, че тогава щеше да бъде страшно), това го знае всеки. Хората, които са избрали трудния път могат да споделят своите впечатления, идеи, интереси, какво очакват да получат и какво биха дали за едно такова предизвикателство, независимо дали става въпрос за нашата страна или за някоя друга.
schuldiner
schuldiner
Moderator
Moderator

Брой мнения : 58
Join date : 25.03.2008
Местожителство : СИНЧЕЦ 2

Върнете се в началото Go down

Дипломни работи Empty Re: Дипломни работи

Писане  memo+ 2/7/2008, 16:34

Zdraveite,
Az pravih diplomna rabota blagoedarenie na programata ErAZMUS v Germania i sum mnogo dovolna.Ne moga da rabera za6to wsiaka godina ostawat swobodni mesta ot programata Socrates/Erasmus 4rez koitato pishesh diplomna rabota w chujbina i ti pla6tat za koeto.Az u4astwah i sum dowolna ot tezi 4 meseca,tui kato promeniha celia mi jiwot zanapred,oswen he uprajniawash ezik i se zapoznawash s mnogo hora tozi staj ostawa zawinagi w CV-to ti i budeshtite rabotodateli stra6no se wpe4atliawat ot nego.Samiq durjawen minawa mnogo po lesno i niama skusani ,predi e imalo no poslednite godini niama takiwa.Pisaneto na diplomna rabota moje da ti otneme dori 15 dena stiga da se mobilizirash a s motaene otiwa kum mesec zawisi kolko podoroben mislish da si.kakto i da e goreshto wi preporu4wam na budeshtite 5 kursnici da napawqt malko opit w chujbina 4rez tazi programa .Ot towa samo pe4elite . Very Happy

memo+
новобранец
новобранец

Брой мнения : 5
Join date : 27.06.2008

Върнете се в началото Go down

Дипломни работи Empty Re: Дипломни работи

Писане  schuldiner 2/7/2008, 20:12

На никой не му се занимава, за голямо съжаление...
Лично аз също имам голямо желание да си направя дипломната извън България, но тъй като изпуснах първоначалните срокове за програмата и се запълниха местата по фармакология. Сега съм записан за Франция, но не мисля, че дипломната работа трябва да се прави само с цел да напуснеш тази държава...и тъй като иначе уважаваната от мен фарамакогнозия не ми е приоритет, смятам да си остана тук и да се занимавам с това, което искам най-много.
schuldiner
schuldiner
Moderator
Moderator

Брой мнения : 58
Join date : 25.03.2008
Местожителство : СИНЧЕЦ 2

Върнете се в началото Go down

Дипломни работи Empty look for friendship

Писане  ati_an 11/9/2010, 12:23

Dobar den na vsicki
Ne e tochno temata, v koqto iskam da ostavq tova saobshtenie,no mnogo ot temite na foruma bqha zakchucheni za otgovor.Sajelqvam i za latinicata koqto izpolzvam no nqmam kirilica.
Az sam studentka po Pharmacia vav Francia i bih iskala da obmenq opit i da se zapoznaq s kologi v Balgaria tai kato mileq za vsicko balgarsko i rodno.S udovoslvie bih pobubrila s nqkoi koito iska da nauchi poveche za studenskiq jivot vav Francia i frenskata systema na obrazuvanie. Mail za contacti :ati_an@abv.bg
pozdravi na vsichki i na dobar chas

ati_an
новобранец
новобранец

Брой мнения : 1
Join date : 11.09.2010

Върнете се в началото Go down

Дипломни работи Empty Re: Дипломни работи

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите