pharmacystudents.hit.bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Speshno!

2 posters

Go down

Speshno! Empty Speshno!

Писане  mikejones 2/9/2008, 18:00

Nqkoi moje li da mi dade informaciq kakvo stava,ako ne otide6 na popravka....v smisal sled tova si na likvidaciq ili ima nqkakvi nakazaniq?!Problema e takav ,4e sam na popravka po himiq ,oba4e nqmam vazmojnost da otida i neznam kakvo da pravq....ako nqkoi moje da pomogne -da pi6e.Shte mu buda blagodaren!

mikejones
новобранец
новобранец

Брой мнения : 5
Join date : 02.09.2008

Върнете се в началото Go down

Speshno! Empty Re: Speshno!

Писане  The Alcohonel 2/9/2008, 19:39

ми, батка, ко да ти кажа... ей ся на 29ти бях на поправка по ботаника...беше ясно, че нема да я зема, ма аз бях отишъл само, за да си зема практическия изпит, че и него не бях зел, а самата ботаника ше я зема на ликвидация...и си ме скъсаха и кво ми викат - значи ше ти пишеме двойката в книжката, че ако не си се бил явил на поправка, не можело да се явиш на ликвидация...и ми я писаха 2ката, че да се знае, че съм бил...тва знам аз по въпроса...за първи път чувам за такова нещо и нз доколко е вярно...така че сам си прецениWink

успехSmile
The Alcohonel
The Alcohonel
потребител
потребител

Брой мнения : 15
Join date : 01.09.2008
Age : 37
Местожителство : под масата, Кръчмарево

Върнете се в началото Go down

Speshno! Empty hmmz

Писане  mikejones 2/9/2008, 20:09

mersi chovek....neznam i az kakvo da pravq...6te go izmislq vse nqkak i pak 10x

mikejones
новобранец
новобранец

Брой мнения : 5
Join date : 02.09.2008

Върнете се в началото Go down

Speshno! Empty a

Писане  mikejones 2/9/2008, 20:10

a i oshte neshto da popitam ...poprincip likvidaciite koga se provejdat..i plashtat li se?

mikejones
новобранец
новобранец

Брой мнения : 5
Join date : 02.09.2008

Върнете се в началото Go down

Speshno! Empty Re: Speshno!

Писане  The Alcohonel 2/9/2008, 20:32

моля, моляSmile)

а ликвадицията е след поправителната сесия Wink обикновено в края на септември Wink тая година ликвидационната сесия е от 15.09 до 25.09, ако не ме лъже паметта...в сайта на факултета имаше графикSmile)

а ликвидацията НЕ се заплаща Wink измислиха още някви 2ри и 3ти ликвидации - така наречените супер-ликвидации Very Happy:D те вече се заплащат, щото принципно навсякъде по правило си има само поправка и ликвидация Wink мисля, че 200 лева беше цената на един изпит Wink не съм сигурен обаче...не съм бил засега Smile) ма и ти нема да се спичаш - ше си ги земеш сички изпити Wink па ако ти остане 1 - ше си го земеш за втори курс и така Wink аз за втори курс си зех със мене латинския, за трети аналната химия, така че ако ти остане един изпит нема да се плашиш Wink

айде успех Smile)
The Alcohonel
The Alcohonel
потребител
потребител

Брой мнения : 15
Join date : 01.09.2008
Age : 37
Местожителство : под масата, Кръчмарево

Върнете се в началото Go down

Speshno! Empty Re: Speshno!

Писане  mikejones 2/9/2008, 21:01

em da ve brat....samo himiq imam drugite izpiti sam si gi vzel...ama se spi4am sega..i osnovniq shit e ,che nqma da moga da otida na popravka Sad

mikejones
новобранец
новобранец

Брой мнения : 5
Join date : 02.09.2008

Върнете се в началото Go down

Speshno! Empty Re: Speshno!

Писане  The Alcohonel 2/9/2008, 21:34

ами тва, което ти казвам по-горе, за пръв път тая година го чувам...ако не се явиш по-уважителна причина, каквато предполагам имаш, не би трябвало да е проблем да се явиш на ликвидация след тва Wink а и както казах - споко - щом само тоя изпит ти е останал, ше го земеш догодина Wink
The Alcohonel
The Alcohonel
потребител
потребител

Брой мнения : 15
Join date : 01.09.2008
Age : 37
Местожителство : под масата, Кръчмарево

Върнете се в началото Go down

Speshno! Empty :)

Писане  mikejones 2/9/2008, 22:41

hmmz..da ve brat ama nqkoi kazvat,che ako ne si vzel neorganichnata nemoje6 da se qvish na organichna :)ebal sam gi...are mersi mnogo:)

mikejones
новобранец
новобранец

Брой мнения : 5
Join date : 02.09.2008

Върнете се в началото Go down

Speshno! Empty Re: Speshno!

Писане  The Alcohonel 2/9/2008, 23:16

е, има го тоя момент де...навързани са двата изпита...за тва не се замислих...ма не е болка за умиране Wink ае лека Smile
The Alcohonel
The Alcohonel
потребител
потребител

Брой мнения : 15
Join date : 01.09.2008
Age : 37
Местожителство : под масата, Кръчмарево

Върнете се в началото Go down

Speshno! Empty Re: Speshno!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите