pharmacystudents.hit.bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Помощ, купувам учебник и ръководство по Висша Математика :( :( :(

2 posters

Go down

Помощ, купувам учебник и ръководство по Висша Математика :( :( :( Empty Помощ, купувам учебник и ръководство по Висша Математика :( :( :(

Писане  Aspirincheto 14/9/2009, 21:19

Здравейте, умолявам се някой от горните курове за помощ.. Страшно съм объркана и не знам към кого да се обърна.. Стана така,че след краят на I-вият семестър върнах учебника по Висша Математика, но от библиотеката не успяха да ми намерят картона. Накараха ме да го оставя с лист, на който да напиша имената ми, курса и фак.номер. А сега твърдят,че не съм върнала го и нз какво да направя. Още по-сложно е с ръководството,където твърдят,че съм взела чебника, а аз дори не съм го виждала. В началото на неговото място в картона ме накараха да запиша учебника по История на Фармацията( и той е върнат ). Като се сетих за това се върнах да обясня ситуацията на Г-на в Библиотеката, но този път ми заяви,че няма да ми сложи печата от библиотеката,който е необходим, за да ми заверят семестъра. Моля за помощ .

Aspirincheto
новобранец
новобранец

Брой мнения : 2
Join date : 29.07.2008

Върнете се в началото Go down

Помощ, купувам учебник и ръководство по Висша Математика :( :( :( Empty Re: Помощ, купувам учебник и ръководство по Висша Математика :( :( :(

Писане  chiborator 17/9/2009, 12:13

Има си декан по учебната част, обърни се към него за помощ, все пак те са ти изгубили картона, да не казвам колко хора не си върнаха учебниците, а те раздаваха печати на конвейр.
Успех Exclamation Exclamation Exclamation
chiborator
chiborator
Admin

Брой мнения : 218
Join date : 11.03.2008
Age : 38
Местожителство : maina town

https://pharmacystudents.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите